Осінь 2024

Пальто вільного крою з вовни альпака
Розмір універсальний 48-52
М'яке тепле пальто, чудово підійде для весняно - осіннього сезону.
Виготовлено з напіввовняної тканини Сурі Альпака.
Ось вже кілька сезонів поспіль вільний силует тримається на піку популярності і підходить жінкам будь-якого віку.
Довжина пальто 80 см.
Від пахви до пахви 55 см, по стегнах 58 см ,довжина рукава від коміра 66 см
Застібка: ґудзики
Колір:капучіно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип ткани | Шерсть |
| Тип воротника | Отложной |
| Отделка и украшения | Пояс |
| Длина от горловины до низа изделия | 80 см |
| Длина рукава изделия | 66 см |
| Ширина изделия | 55 см |
| Сезон | Весна/Осень |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Застежка | Пуговица |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴





