Пальто з вовни альпака вільного крою.
Модель пальто з капюшоном ,застібка блискавка.
Довжина виробу 75 см.
. Розмір єдиний універсальний :54-60
По грудях 65 см,по стегнах 65 см (напівохват виробу ),рукав від капюшона 70 см
Колір :світло-фіолетовий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Фасон рукава | С манжетом |
| Тип ткани | Шерсть |
| Застежка | Молния |
| Вид пальто | Короткое пальто |
| Длина от горловины до низа изделия | 75 см |
| Длина рукава изделия | 70 см |
| Ширина изделия | 65 см |
| Сезон | Весна/Осень |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Капюшон | Вшитый |
| Цвет | Сиреневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴



