Колекція весна/осінь 2022
Напівшерстяна куртка з альпака з капюшоном - відмінний вибір для осіннього сезону.
Довжина виробу 60 см
Розмір єдиний - підходить на 46-50
Колір :білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина от горловины до низа изделия | 60 см |
| Длина рукава изделия | 71 см |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Вшитый |
| Количество карманов | 2 шт |
| Международный размер | Oversize |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Шерсть |
| Цвет | Белый |
| Ширина изделия | 58 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 850 ₴


