Жіноче пальто з напіввовняної тканини Сурі альпака.
Модель:кардиган на блискавці з капюшоном
Довжина виробу 85 см
Розмір універсал 50-54 ( від пахви до пахви 60 см,по стегнах 60 см ).
Колір :червоний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип ткани | Шерсть |
| Застежка | Молния |
| Длина от горловины до низа изделия | 85 см |
| Длина рукава изделия | 71 см |
| Ширина изделия | 58 см |
| Сезон | Весна/Осень |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Капюшон | Вшитый |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 750 ₴

