
Жіноче пальто з вовни альпака з капюшоном великі розміри
2 150 ₴
- В наличии
- Код: 0727
+380 (67) 415-01-61
- +380 (96) 059-24-25
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель жіночого пальто вільного крою виготовлена з напіввовняної тканини Сурі альпака. Довжина виробу 85 див.
Розмір єдиний універсальний 54-60
По грудях 65 см,по стегнах 65 см,рукав 68 плюс 5 см манжет.
Застібка блискавка.
Купити пальто можна у нас в магазині легко і швидко,зробіть замовлення через кнопку "Купити" або зв'яжіться з нами безпосередньо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина от горловины до низа изделия | 85 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Вшитый |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Шерсть |
| Цвет | Синий |
| Ширина изделия | 65 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 150 ₴




