Осінь 2024

Жіноче пальто з вовни альпака з капюшоном великі розміри
2 150 ₴
- В наличии
- Код: 0727
+380 (67) 415-01-61
- +380 (96) 059-24-25
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель жіночого пальто вільного крою виготовлена з напіввовняної тканини Сурі альпака.
Довжина виробу 85 см.
Розмір єдиний універсальний 54-60
Напівохват виробу по грудях 65см,по стегнах 65 см, рукав 68 плюс 5 см манжет.
Застібка блискавка.
Колір:чорний.
Купити пальто можна у нас в магазині легко і швидко ,зробіть замовлення через кнопку "Купити" або зв'яжіться з нами безпосередньо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип ткани | Шерсть |
| Застежка | Молния |
| Длина от горловины до низа изделия | 85 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Ширина изделия | 65 см |
| Сезон | Весна/Осень |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Капюшон | Вшитый |
| Цвет | Черный |
| Тип карманов | Накладные |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 150 ₴


