Модель жіночого пальто вільного крою виготовлена з напіввовняної тканини Сурі альпака. Довжина виробу:80 див.
Розмір: єдиний універсальний 54-60
З грудей 68 см,по стегнах 68 см,рукав 71 див.
Застібка :кнопки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина от горловины до низа изделия | 80 см |
| Длина рукава изделия | 71 см |
| Застежка | Кнопки |
| Капюшон | Вшитый |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Шерсть |
| Цвет | Синий |
| Ширина изделия | 68 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴


