Жіноче пальто з напіввовняної тканини Сурі альпака.
Довжина виробу 85 см.
Розмір універсал 44-48 (напівохват виробу від пахви до пахви 55 ,по стегнах 55 см ).
Колір :баклажан
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип ткани | Шерсть |
| Застежка | Молния |
| Длина от горловины до низа изделия | 85 см |
| Длина рукава изделия | 71 см |
| Сезон | Весна/Осень |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Цвет | Фиолетовый |
| Вид изделия | Кардиган |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина изделия | 58 см |
| Капюшон | Вшитый |
Информация для заказа
- Цена: 1 750 ₴

