Колекція осінь 2021
Осіннє пальто вільного крою на застібці-блискавка
Модель :з капюшоном
Довжина виробу: 88 см
Розмір універсал :54-56
Колір :"листопадове небо"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина от горловины до низа изделия | 88 см |
| Длина рукава изделия | 73 см |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Вшитый |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Альпака |
| Цвет | Синий |
| Ширина изделия | 62 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 900 ₴


