Дана модель пальто виготовлена з напіввовняної тканини Сурі альпака .
Пальто на застібці-блискавка з капюшоном.
Довжина виробу 85 см .
Напівобхват у виробі 60 см.
Кишені накладні
Рукав реглан.
Внизу куліска регулює обсяг .
Розмір універсал 50-52.
Колір :баклажан
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Фасон рукава | Реглан |
| Тип ткани | Альпака |
| Узоры и принты | Полоска |
| Застежка | Молния |
| Тип воротника | Без воротника |
| Длина от горловины до низа изделия | 85 см |
| Длина рукава изделия | 71 см |
| Ширина изделия | 60 см |
| Сезон | Весна/Осень |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Капюшон | Вшитый |
| Размер женской одежды | 50/52 |
| Цвет | Фиолетовый |
| Тип карманов | Накладные |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 150 ₴

