Осінь 2024

Тепле пальто виготовляється з напіввовняної тканини Сурі альпака.
Модель пальто з капюшоном .
Застібка :блискавка
Кишені :накладні
Довжина виробу :90 см
Напівобхват у виробі : 60 см
Розмір універсал :50-52
Колір :капучино
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина от горловины до низа изделия | 90 см |
| Длина рукава изделия | 74 см |
| Ширина изделия | 60 см |
| Сезон | Весна/Осень |
| Количество карманов | 2 шт |
| Цвет | Капучино |
| Застежка | Молния |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Состояние | Новое |
| Капюшон | Вшитый |
| Тип ткани | Альпака |
Информация для заказа
- Цена: 1 900 ₴
