
Пальто з вовни альпака вільного крою розмір 48-52
2 050 ₴
- В наличии
- Код: 98012-1
- +380 (96) 059-24-25
Пальто з вовни альпака - символ елегантності і комфорту.
Ця витончена модель поєднує в собі найкращі якості натуральних матеріалів та дизайну.
Довжина пальто, яка складає 90 см, надає йому класичний силует, ідеально підходячий для різноманітних стилів та подій.
Виготовлене з високоякісної вовни альпака, це пальто ніжно обійме ваше тіло, забезпечуючи тепло та комфорт .
Волокна альпака відомі своєю м'якістю та дбайливим ставленням до шкіри, завдяки чому ви будете відчувати справжню ніжність кожен раз, коли надягатиме це пальто.
Комір-стійка додає образу строгості та витонченості. Він додає нотку класики до вигляду.
Це пальто стане незамінним елементом вашого гардеробу, що легко поєднується з різноманітними образами.
Віддайте перевагу елегантності та якості - обирайте пальто з вовни альпака, яке підкреслить вашу стильну особистість та надовго стане улюбленим в гардеробі..
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид пальто | Удлиненное |
| Вид утеплителя | Без утеплителя |
| Длина от горловины до низа изделия | 90 см |
| Длина рукава изделия | 71 см |
| Застежка | Кнопки, Пуговицы |
| Капюшон | Без капюшона |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Размер женской одежды | 48/52 |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип воротника | Стойка |
| Тип ткани | Альпака |
| Цвет | Серый |
| Ширина изделия | 58 см |
- Цена: 2 050 ₴
