Елегантне жіноче пальто з вовни альпака
Виготовлене з напіввовняноі тканини сурі альпака (Вовна альпака 38,4%;ангора 15,3% ;поліестер 23,5 %; віскоза 22,8%)
Особливості:
- Комфортний вільний крій
- Вишуканий комір , що додає образу шарму та елегантності.
- Унікальна декоративна брош з камінням, яка додає пальту особливого шарму та стилю.
- Застібка : кнопки-гудзики.
Розмір універсал :50-52
Колір :молочний
Не втрачайте можливість придбати це неперевершене пальто вже сьогодні!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид пальто | Удлиненное |
| Длина от горловины до низа изделия | 90 см |
| Длина рукава изделия | 70 см |
| Застежка | Кнопки, Пуговицы |
| Капюшон | Без капюшона |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Отделка и украшения | Брошь |
| Размер женской одежды | 50/52 |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состав | Вовна альпака 38,4%;ангора 15,3% ;поліестер 23,5 %; віскоза 22,8% |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Альпака |
| Цвет | Белый |
| Ширина изделия | 58 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 050 ₴



