В наявності жіноча курточка вільного крою виготовлена з вовні альпака.
Курточка з капюшоном
Застібка блискавка
Довжина виробу 60 см
Розмір єдиний універсальний 46-50
Колір :молочний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Вовна |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 71 см |
| Ширина виробу | 58 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Молочний |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴


